Home / Removal Guide / Browser hijackers / Як видалити Вірус МВС України?

Як видалити Вірус МВС України?

[Total: 0    Average: 0/5]

Останнім часом дуже багато наших користувачів звертаються за допомогою по видаленню вирусних попапів – Вірус МВС України. Було вирішино створити окрему інструкцію по видаленню цих повідомлень. Ця шкідлива програма має можливість заблокувати ваш браузер та не дати вам змоги закрити сторінку з повідомленням від Вірус МВС. Саме цим цей вірус відрізняється від інших хайджекерів. Слідуючи цій інструкції ви зможете видалити цю небажану програму з вашого браузеру та комп’ютера.

Вірус МВС України
Вірус МВС України

Хочь Вірус МВС України і представляє серйозну загрозу, цей спосіб отримання грошей не новий для кіберзлочинців. Віруси вимагателі оперують на просторах інтернету вже багато років і всі вони схожі між собою. Деякі приклади таких вимагателів: МВД блокировка, МВД РБ. Вірус МВС України використовує ті самі схеми атаки та способи проникнення на ваш комп’ютер. Найчастіше встановлення таких програм проходить через зв’язку з іншими програмами, які користувач може скачати в інтернеті під видом таблеток на ігри(кряків), патчі і т.д. Також такі віруси можуть поширюватись через попапи в вашому браузері під видом оновлень для Adobe Flash Player або браузеру Google Chrome\Firefox.

Приклад зараження вірусом блокування МВС України.

Постанова № 89745648

Доводимо до вашої уваги наступну інформацію:

Автоматичною службою моніторингу МВС України було виявлено використання вашого комп”ютера з протиправною метою, а саме – відвідування та перегляд сайтів с чорного списку, які займаються виготовленням та розповсюдженням дитячої порнографії, елементи порнографії з тваринами, пропаганда гомосексуалізму у суспільстві.

Такі дії містять в собі склад адміністративного правопорушення передбаченого ст. 301 ККУ і тягнуть за собою накладання адміністративного стягання у розмірі від 540 до 9540 грн., а в разі ухилення від сплати шрафу – кримінальну відповідальність за ст. 212 Кримінального кодексу України, в порядку, передбаченому ст. 31 КПК України.

Постановою по справі про адміністративне правопорушення №89456122 від 07.07.2016 на Вас накладено адміністративний штраф у розмірі 700 гривень. Оплату штрафу Ви можете провести в будь-якому терміналі оплати мобільного зв”язку, шляхом перерахування суми стягнення на специальний рахунок Номер рахунка Київстар: +380985329600

Після оплати штрафу комп”ютер буде розблоковано автоматично. У разі відмови від сплати штрафу – на підставі ч.2 ст. 41 КАС України і ст. 31 КПК України – матеріали справи будуть передані до прокуратури для прийняття рішення щодо порушення кримінальної справи за фактом вчинення злочину передбаченого ст. 301 КК України, а до місця Вашого проживання буде негайно направлена слідчо-оперативна група для Вашого затримання.

(1)Постанова згенерована автоматично роботом по виявленню порушень, пов’язаних з переглядом та копіюванням матеріалів, що містять елементи педофілії, насильства і пропагандування гомосексуалізму у суспільстві.
(2)На оплату штрафу Вам відведено 12 годин

Як видалити Вірус МВС України?

Спроби самостійного видалення можут призвести до небажаних наслідків. Оскільки Вірус МВС України блокує вам браузер та не дає змоги закрити потрібну вкладку, вам потрібно буде закрити процесс з вашим браузером в Менеджері задач (Task Manager). Після чого, вам необхідно знайти інфиковані файли, які можут спричиняти генерацію цього повідомлення в вашому браузері. Радимо вам скористатись програмою GridinSoft Anti-Malware для знаходження цих файлів. Крім цього, разом із Вірусом МВС України у ваш компьютер могли бути встановлені інші небажані програми. Їх також необхідно видалити якомога швидше.

Детальна інструкція по видаленню:

  1. Скачайте та встановіть програму GridinSoft Anti-Malware:
  2. Download now

  3. Відкрийте програму – перейдіть на вкладку “Інструменти“(Tools) – натисніть “Скидання установок браузера“(reset browser settings).
  4. В перший колонці виберіть ваш інфікований браузер. В другій колонці радимо вибрати опції “Ярлики“, “Стартова сторінка“, “Кєш” (Shortcuts, Start Page, Cache).
  5. Перезавантажте комп’ютер.
  6. Бажано провести повне сканування системи для виявлення небажаних програм.

Check Also

Solution – Remove Ladsims.com

[Total: 0    Average: 0/5] What is Ladsims.com? Ladsims.com is just one of lots of …

Uninstall Virus Infection: Removing Clicksgear.com In Just Few Steps

[Total: 0    Average: 0/5] What is Clicksgear.com? Clicksgear.com is one of lots of rogue …

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.